Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

O WALKMAXXU

SOUČÁST VEDOUCÍ SKUPINY

Walkmaxx je součástí Studia Moderna, předního vícekanálového, multibrandového a přímého maloobchodního prodejce ve střední a východní Evropě. S našimi důvěryhodnými značkami a přítomností na 23 trzích se dostáváme ke skupině dalších více než 370 milionů zákazníků.

Všechny naše značky mají jedno hlavní poslání: Zlešit každodenní život a pohodu.

Walkmaxx nenavrhuje pouze obuv. Vytváří touhu k pohybu, inspiruje pocit volnosti a propaguje lepší životní styl na každém kroku.

NAŠE HODNOTY

Walkmaxx se zavazuje přinášet:

POHODLÍ, esenci každé boty, kterou vyrobíme

VÍCE O NAŠÍ TECHNOLOGII

DŮVĚRU v kvalitu a slíbené benefity,

INOVACI, která závisí na nových řešeních pohodlí, od podrážky až po svrchní materiály,

UDRŽITELNOST, jelikož naše obuv obsahuje materiály s dlouhou životností,

EKO ŘEŠENÍ pro naši planetu, jelikož se soustředíme na udržitelnost a zelený životní styl,

POHYB, protože pohyb je energie a energie je život. Všechny naše boty umožňují snažší, lehčí pohyb a nabízí tak uživatelům dostatek sebevědomí k celodennímu pohybu.

Comfort Hub

NAŠE KOLEKCE

Naše obuv je rozdělena do dvou částí. Walkmaxx Originals je subkolekcí Walkmaxx obuvi, která se pyšní oblou podrážkou. Walkmaxx Trend je kolekcí všech modelů, které mají plochou podrážku - »plochá« znamená, že podrážka není zaoblená, ale má jinou konstrukci podrážky, která je založená na ploché spodní straně.

WALKMAXX ORIGINALS

Walkmaxx Originals se přizpůsobují vašemu celkovému dobrému stavu a pomalému životu, naplněnému drahocennými momenty a lidmi, a pocitem svobody - svobody pohybu, bytí sebe samotným a svobodou dělat každý den tím nejlepším tím, že si budete neustále užívat ultimátní pocit pohodlí.

Comfort Hub

WALKMAXX TREND

Kolekce Walkmaxx Trend je především o dobrodružství, je kombinací divočiny a městského života, je mladá a dynamická, ale nevystavuje kompromisům pohodlí, díky kterému si užívá život naplno.

Comfort Hub

NAŠE POSLÁNÍ

Důkazem, že jdeme správným směrem, je růst od společnosti s jedním modelem bot v roce 2010 ke značce s více než 50 modely v našem portfoliu a přítomností na více než 20 trzích. Tím, že se přesuneme také do udržitelnější budoucnosti, je naším posláním navrhovat pohodlnou obuv, která je nejlepší pro vaše nohy a naši planetu.

  • Walkmaxx se pyšní více než 90% spokojeností zákazníků.

  • Průměrný zákazník Walkmaxx vlastní 3 páry obuvi Walkmaxx.

  • Walkmaxx vám dodává ultimátní pohodlí během chůze.