Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

NAŠE TECHNOLOGIE

CHCETE-LI SI UŽÍT ŽIVOT MIMO SVOJI KOMFORTNÍ ZÓNU, MUSÍTE NEJPRVE DO JEDNÉ VSTOUPIT

Obuv je mnohem víc, než jen součástí našich šatníků, která drží naše nohy v teple a bezpečí před nepříznivým terénem. A pohodlí je mnohem víc, než jen pocit. Když mluvíme o obuvi Walkmaxx, mluvíme o pohodě, pocitu volnosti, o tom vypadat a cítit se co nejlépe, o sebevědomí v každém kroku, každý den, při každé příležitosti.

Abychom zajistili vysokou úroveň pohodlí, využíváme nejnovější inovativní technologie obuvního průmyslu a používáme jen ty nejlepší materiály, které zabezpečují ten nejlepší možný výkon.

WALKMAXX ORIGINALS

Známá zaoblená podrážka Walkmaxx byla navržena v Německu jako inovace, která napodobuje přirozený pohyb nohou a chůzi naboso, čímž výrazně zlepšuje pohodlí. Naším posláním při výrobě Walkmaxx Originals je přinést energii do každodenního života zákazníků a inspirovat je k lepšímu, častějšímu pohybu.

STRUKTURA

 • PODRÁŽKA

  Podrážka se vyznačuje protiskluzovou úpravou, dostatkem prostoru pro prsty a vynikající přilnavostí. Tyto vlastnosti ústí v lepší držení těla a aktivaci svalů, skvělou oporu a pohodlí. Perfektní obuv, která vám pomůže zůstat neustále v pohybu.

 • STÉLKA

  Naše stélka je navržena pro lehkost, úsporu energie a absorpci nárazu. Tyto technologické kvality ústí v rovnoměrné rozložení váhy těla, takže se budete cítit, jako při chůzi naboso.

 • SVRCHNÍ ČÁST

  Když jste spokojení se vzhledem botů, cítíte se při jejich nošení pohodlně a sebevědomě. Svrchní část obuvi Walkmaxx je funkční, i esteticky líbivá. Boty vám budou skvěle sedět a spolu s klasickým, nadčasovým designem jsou perfektním řešením pro vaši fyzickou i psychickou pohodu.

WALKMAXX TREND

Plochá podrážka Walkmaxx je duší naší řady obuvi, která je navržena pro pocit svobody. Byla vyvinuta tak, aby vám poskytla celodenní pohodlí, bez ohledu na vaše potřeby - celodenní stání, procházky, práce, nebo cestování. Chtěli jsme, abyste měli pocit, že vám celý svět leží u nohou, v jakémkoli směru, kterým se rozhodnete jít. Protože kamkoliv jdete s Walkmaxx Trend, berete si sebou i pohodlí.

STRUKTURA

 • PODRÁŽKA

  Při navrhování podrážky je důležitá především stabilita. Můžete se spolehnout, že naše boty zesílí váš výkon pohybu a ovlivní vaše sebevědomí v každém kroku.

 • STÉLKA

  Prémiová kvalita materiálů stélky přináší vynikající výsledky, díky kterým je obuv lehká, absorbuje náraz a nabízí odpružení na od špičky až po patu. Nošení obuvi se stane příjemnou, rozmazlující zkušeností, která udělá každý váš krok lehkým i v těch nejaktivnějších dnech.

 • SVRCHNÍ ČÁST

  Moderní linie, hladký povrch a extra boční podpora zajišťují, že vám naše obuv padne jako ulitá. Zamilujete si dokonalou směs pohodlí, stylu a opory, kterou naše boty poskytují. Ve všem, co rádi děláte.