Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

NAŠE HISTORIE

KAŽDÝ KROK, KTERÝ JSME V MINULOSTI UDĚLALI, NÁS PŘIVEDL TAM, KDE JSME DNES. NA KAŽDÉM KROKU VSTŘÍC NAŠÍ BUDOUCNOSTI SE K NÁM PŘIDÁVALO VÍCE LIDÍ.

Na trh jsme uvedli první model Walkmaxx Black. Jde o první krok k vytvoření značky, kterou si brzy zamilují tisíce zákazníků.

To, co roku 2010 začalo jako firma s jediným modelem obuvi, je teď mezinárodně uznávané, úspěšné hnutí s více než miliónem spokojených zákazníků.

2010

 

CESTA TISÍCŮ MIL ZAČÍNÁ JEDINOU BOTOU

Na trh jsme uvedli první model Walkmaxx Black. Jde o první krok k vytvoření značky, kterou si brzy zamilují tisíce zákazníků.

2012

 

ZAČÍNÁME RŮST

Naše portfolio se začíná rozrůstat jako odpověď potřebám našich zákazníků. Walkmaxx se stává uznávanou značkou funkční a pohodlné obuvi skrze celou Evropy s více než 15+ modely.

2015

 

ČÍM VÍCE, TÍM LÉPE

S dalším rozšířením portfolia nabízíme aktuálně více než 50 modelů.

2016

 

ZÁKAZNÍCI V PRVNÍ ŘADĚ

Vyvíjíme 3 produktové linie, abychom uspokojili specifické potřeby zákazníků a zmírnili jejich problémy spojené s chodidly. Vyvíjíme řady Fit, Pure a Comfort.

2017

 

SVOBODA POHYBU

Naši první kolekci představujeme s důrazem na výjimečné pohodlí, které podporuje svobodu pohybu a vede tak k aktivnějšímu životnímu stylu.

2019

 

DODÁVÁME STYL

Naše řada Trend je se svým moderním designem důležitým krokem do světa módy.

2020

 

DESET LET POHODLÍ

Desáté výročí oslavujeme s působivými čísly - prodali jsme téměř 7 milionů bot ve více než 20 zemích.

2021

 

KROK DO BUDOUCNOSTI

Aktuálně vítáme novou řadu obuvi s novou, plochou podrážkou, která je jedinečná perfektní kombinací absolutního pohodlí s atraktivním designem.

WALKMAXX DĚLÁ DŮLEŽITÉ KROKY VPŘED

V portfoliu Walkmaxx brzy představíme naši první kolekci udržitelné obuvi - Walkmaxx Green. Minimalizací negativní enviromentální stopy tato kolekce zajistí, že budou i naši zákazníci dělat zodpovědná rozhodnutí a podílet se tak na vytváření lepší budoucnosti. Náš design vychází z prodyšné, lehké obuvi, která je extrémně přizpůsobivá individuálnímu tvaru chodidla a vypadá sebevědomě a moderně.

Moudrý člověk kdysi prohlásil, že kdyby nám bylo předurčeno zůstat na jednom místě, meli bychom místo nohou kořeny. My ve Walkmaxxu dodáváme, že každé velké životní dobrodružství začíná jediným krokem. A my se postaráme o to, aby to byl krok pohodlný.

  • Walkmaxx se pyšní 90% spokojeností zákazníků.

  • Průměrný zákazník Walkmaxx vlastní 3 páry bot značky Walkmaxx.

  • Walkmaxx vám dodává absolutní pohodlí při chůzi.