Nažhavte se nakupováním!

Nažhavte se nakupováním! - Slevy až -70% + DOPRAVA ZDARMA

Slevy až -70% + DOPRAVA ZDARMA

 
Nabídka platí:
[banner_timer]
 

Edesia 5* Cooker Delimano

Není skladem
Photo
Video

Edesia 5 * Cooker je kompletní systém vaření, který zajišťuje rychlejší vaření s menším obsahem tuku a více chuti. Nahrazuje sporák, troubu a vařič. Udrží jídlo až 12h teplé. Snadné a bezpečné použití. Objem: 5, 6L. Výkon: 1350 W.

Edesia 5* Cooker Delimano
4 999 Kč
3 999 Kč Club5
Vyberte možnost
Vyprodáno. Prosím zavolejte nám na: 246 088 499
  • Stručný přehled
  • Detaily o produktu
Stručný přehled

Edesia 5 * Cooker je kompletní systém vaření, který zajišťuje rychlejší vaření s menším obsahem tuku a více chuti. Nahrazuje sporák, troubu a vařič. Udrží jídlo až 12h teplé. Snadné a bezpečné použití. Objem: 5, 6L. Výkon: 1350 W.

Čtěte více
Detaily o produktu
 
spiralizér


Rozšířená záruka

Užívejte si svůj výrobek co nejdéle s prodlouženou zárukou.

... jistota na prvním místě!

Jednoduchým výběrem prodloužené záruky v prostoru pod cenou produktu zajistíte, že vaše záruční doba na výrobek bude prodloužena.

Kompletní kuchyňský systém vaření

Hledáte-li pro svou kuchyň kompaktní zařízení, které by nahradilo velké a drahé trouby, je pro vás nejlepším řešením Delimano Edesia 5 * Cooker. Díky chytrému kompaktnímu designu a pokročilým funkcím můžete snadno držet krok se všemi typickými funkcemi největšího kuchyňského spotřebiče, neboť ho můžete použít jako sporák, pomalý vařič, aby bylo jídlo teplé, jako z trouby nebo z grilu.

 

5-hvězdičkové výsledky vaření pokaždé

Delimano Edesia 5 * Cooker má super snadné použití. Jednoduše zvolte jeden z 8 kuchařských režimů, a pokaždé dosáhnete dokonalých výsledků. Do velké kapacity 5,6 l hrnce se snadno vejde celé kuře nebo 1,8 kg masové pečeně. Je potažená nepřilnavým povlakem Whitford, takže úklid je vždy snadný a rychlý. Kromě toho je také vhodný do myčky na nádobí.

 

Méně času na vaření, více času na stravování

Edesia 5 * Cooker má výkon 1350W, aby zrychlil dobu vaření. Díky dvojitým topným trubkám se vše vaří v minutách, abyste si měli více času vychutnat si jídlo s přáteli a rodinou. S temperovaným skleněným víkem máte plnou kontrolu nad tím, co se děje uvnitř hrnce. Díky chladným dotykovým držadlům je během používání bezpečný.

 

Přenosný pro výhodné vaření na cestách

Kromě toho ji můžete využít i k tomu, abyste si jídlo uchovali v teple až 12 hodin. Je malý a přenosný, takže ho můžete využít všude – na dovolené, chaty, koleji, večírky nebo při kempování!

 

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

&bsp;Pro zahájení video hovoru klikněte zde